ceník

parc.č. typ poz. disp. plocha cena
pozemku
cena
domu
cena celkem
vč. DPH *
stav
86/17 Talon 498m2 4+kk 77,8m2 --- --- --- prodáno
498m2 4+kk 77,8m2 --- --- --- prodáno
86/15 Talon L - 498m2 4+kk 77,8m2 --- --- --- prodáno
P - 498m2 4+kk 77,8m2 --- --- --- prodáno


*cena obsahuje DPH, pozemek, plot ze tří stran, přístupový chodník, parkovací koleje pro auto, zarovnání pozemku, to vše ve standardním provedení
** jakýkoli dům z naší nabídky vám postavíme i na jiném v lok alitě 

energetická náročnost budovy B - úsporná

mapa lokality

INFORMACE O POZEMCÍCH a OBCI Veliká Ves

Inženýrské sítě jsou vyvedeny na každý pozemek - voda, kanalizace a elektřina.  Komunikace (zámková dlažba) dokončeny. Specifikace povolených staveb je trvalé bydlení v samostatných domech nebo dvojdomech. Nepovolují se samostatné hospodářské objekty. Parkování na pozemku.

Pozemky jsou situovány na okraji obce v její klidné části, kde je dle Územního plánu i do budoucnosti zakázána jakákoliv průmyslová výstavba. Dle platného Územního plánu jsou pozemky určeny k zastavění rodinnými domy nebo dvojdomy. Veškeré okolí i celá vesnice Veliká Ves je pouze obytnou zónou.

Vzdálenost od Prahy je 18 km. V roce 2011 byl uveden do provozu obchvat Líbeznic, který ještě více zrychlil dopravu autem do centra Prahy na cca 20 min. Pražská integrovaná doprava  BUS č. 370, 372, 373 jezdí do Prahy k M-Kobylisy. V obci je hostinec, knihovna, obchod, kostel, Penzión Statek Leonard , kde najdete soukromou MŠ Landie , tenisový kurt, dětské hřiště, minigolf, dětskou trampolínu a další atrakce. Veškerá občanská vybavenost a služby (ZŠ, MŠ,  ZUŠ, lékaři atd.) se nachází v nedaleké Odolené Vodě nebo  Neratovicích.

© 2014 Všechna práva vyhrazena TOPA EU, a.s.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode